Njemački tim svih vremena i XI za Međunarodni svjetski kup legendi

Nekadašnje zvijezde Bayerna iz Münchena, Borussije iz Dortmunda, Juventusa, Inter Milana, Real Madrida, Chelseaja i Tottenhama nastupaju u momčadima njemačkih legendi.

Hromi Klose Pobjednici Svjetskog kupa Lahm i Klose igraju za Njemačku

Jedna od najuspješnijih reprezentacija svih vremena, Nijemci su imali sjajnih igrača, pa čak i kad su se suočili s nedostatkom kvalitete, često su imali mentalitet da odu daleko kada su turniri u pitanju. Oni su druga najuspješnija država u povijesti Svjetskog kupa i najuspješnija u povijesti Europskog prvenstva.

Uspjeh Njemačke na međunarodnoj sceni započeo je 1954. godine, kada su se suprotstavili svim izgledima da nekako pobjede Čarobne magjare iz Mađarske u onome što je postalo poznato kao čudo iz Berna. Od tada je zemlja prelazila iz snage u snagu, imajući posebna zlatna doba u 1970-ima i danas. Ispod je definitivna njemačka momčad od 15 ljudi za Međunarodni svjetski kup legendi, plus njihovih 8 rezervi iz kojih vas odaberite koja će se 3 pridružiti početnih 15 da biste stvorili konačnu momčad od 18 ljudi za turnir.

Oliver Kahn

Oliver Kahn Ronaldo Oliver Kahn sastaje se u Ronaldu tijekom finala Svjetskog kupa 2002

Zašto bi bilo glupo otpisati Celtic sljedeće sezone

Od Haralda Schumachera do Manuela Neuera, Nijemci su tijekom godina bili blagoslovljeni ozbiljnim talentom, ali vjerojatno je najbolji bio Oliver Kahn. Vatreni i strastveni lik koji je za svoju zemlju osvojio 86 kapica, Kahn je igrao u jednoj od slabijih era Njemačke i bio najvažniji igrač u njihovom vođenju do finala Svjetskog prvenstva 2002. Kahn je legenda minhenskog Bayerna, gdje je osvojio 23 trofeja.

Sepp Maier

Rasprava između toga tko je finiji vratar Oliver Kahn ili Sepp Maier je zeznuta. Maier je sigurno igrao u jačoj njemačkoj momčadi i za to ima medalje. Osvojio je jedan Svjetski kup, jedno Europsko prvenstvo i izborio daljnje finale. Od svih zvijezda stvorio je 1974. I osvojio ukupno 95 utakmica za Zapadnu Njemačku. Maier je cijelu karijeru proveo u minhenskom Bayernu.

Philipp Lahm

Ovo se pretvara u popis Bayernovih legendi ... Ali na desnom beku je težak poklič između Bertija Vogtsa i Philippa Lahma. U konačnici bi trebali sudjelovati obojica, a možda i nakon glasanja navijača. Lahm je bio najbolji bek svoje generacije, kolos i Bayerna i Njemačke, i osvojio je sve što mu je igra imala za ponuditi prije nego što se povukao na kraju prošle sezone.

Franz Beckenbauer

Franz Beckenbauer Franz Beckenbauer u akciji za minhenski Bayern tijekom finala Europskog kupa 1976. godine

Kapetan ove momčadi i izvanredan igrač. Po svim naslovima i trofejima, jedan se čovjek ističe iznad svega i u minhenskom Bayernu i u Njemačkoj, a to je Franz Beckenbauer. Nadimak ‘Der Kaiser’, dvostruki pobjednik Ballon d'Ora odigrao je ulogu metra bolje od bilo koga drugog u povijesti igre. Za Zapadnu Njemačku osvojio je 103 kape, osvojivši u to vrijeme Svjetski kup i Europsko prvenstvo.

Karlheinz Forster

koja si kuća harry pottera instagram

Za sve njihove napadačke velikane, mogla bi to biti neprobojna obrana koja vidi kako se Njemačka probila u posljednju fazu Međunarodnog svjetskog prvenstva u legendama. Središnji bek najvišeg kalibra, Forster je klupsku karijeru proveo sa Stuttgartom i Marseilleom, s obojicom osvajajući naslove prvaka. Igrao je u dva finala Svjetskog kupa za Njemačku, izgubivši oba, ali je 1980. osvojio Europsko prvenstvo.

Jurgen Kohler

Čini se da su povijesne knjige bile neljubazne prema Jurgenu Kohleru, rijetko ga svrstavajući među najveće branitelje svih vremena, unatoč tome što je prije samo 15 godina objesio čizme, ali zaslužuje mjesto u njemačkoj momčadi svih vremena. Igrao je uvjerljivo svoj najbolji nogomet za Juventus i Borussiju iz Dortmunda, a osvojio je i Svjetski kup, Europsko prvenstvo, Ligu prvaka, Bundesligu, Serie A i još mnogo toga.

Paul Breitner

Paul Breitner - Zapadna Njemačka u akciji Legendarni lijevi bek Paul Breitner tijekom finala Svjetskog kupa 1982. protiv Italije

Među najboljim lijevim bekovima koji su ikad prešli bijelu liniju, Paul Breitner jedan je od samo četiri igrača koji su postigli pogodak u više finala Svjetskog kupa i jedini branič koji je to učinio. Bivši Bayern iz Munchena i Real Madrida osvojio je Svjetski kup, Europsko prvenstvo i Europski kup, vjerojatno tri najslavnija nogometna natjecanja, a bio je viceprvak Ballon d'Ora 1981. godine.

Lothar Matthäus

Prelazak u vezni red i započinjemo s pravim titanom igre. Najviše limitirani Nijemac svih vremena sa 150 kapa na svoje ime, Lothar Matthaus nastupio je na 5 Svjetskih prvenstava za Njemačku, najviše od svih vanjskih igrača u povijesti, a igrao je u više utakmica Svjetskog prvenstva od bilo kojeg drugog igrača. Pobjednik i Svjetskog kupa i Eura, Lothar Matthaus osvojio je 1990. Ballon d'Or i proglašen je njemačkim nogometašem godine u dobi od 38 godina. Diego Maradona opisao ga je kao svog najboljeg rivala.

Matija Sammer

Još jedan Nijemac, još jedan pobjednik Ballon d'Ora - Matthias Sammer bio je obrambeni vezni igrač ili čistač svjetske klase. Pobjednik Lige prvaka s Borussijom iz Dortmunda, Sammer je vodio Istočnu Njemačku u zemljama posljednjim igrama prije nego što je postao internacionalni za ujedinjenu njemačku reprezentaciju. Proglašen je igračem turnira kada je Njemačka osvojila Euro 1996.

Fritz Walter

Fritz Walter Dva najveća njemačka igrača ikad Fritz Walter i Franz Beckenbauer

Kada govori o sjajnim muškarcima iz jednog kluba, Fritz Walter zaslužuje da ga imenuju zajedno s Francescom Tottijem, Tomom Finneyem i Ryanom Giggsom. Plodni napadački veznjak postigao je 357 golova u 364 utakmice za FC Kaiserslautern i zabio 33 gola iz 61 kape za Njemačku. Walter mora biti zvijezda i kapetan prvog njemačkog trijumfa u Svjetskom kupu 1954. godine, Walter. Divan playmaker, Walter je još igrao za Njemačku s 37 godina na Svjetskom prvenstvu 1958. godine, gdje je ozljeda završila njegovu međunarodnu karijeru.

kako napraviti radar srodne duše na instagramu

Gunter Netzer

Ljepilo koje je moglo držati ovu njemačku veznu liniju na Međunarodnom svjetskom kupu za legende, Gunter Netzer bio je inteligentan igrač i prvorazredni dodavač lopte. Većinu svog klupskog nogometa igrao je za Borussiju iz Monchengladbacha i Real Madrid, a iako je za Njemačku osvojio samo 37 kapica, osvojio je i Euro i Svjetsko prvenstvo. Netzer je bio drugoplasirani Franz Beckenbauer u Ballon d'Oru 1972. godine.

Thomas muller

Uvjerljivo najmlađi član ove momčadi, uključivanje Thomasa Mullera opravdano je njegovim sjajnim pedigreom Svjetskog kupa. Nakon što je nastupio na samo dva svjetska prvenstva, Muller je postigao 10 golova iz sredine terena, dvostruko više od bilo kojeg aktivnog međunarodnog igrača i već više od Diega Maradone. Igrač je za velike prilike i savršeno uklapa njemački mentalitet pobjede.

Gerd Muller

Gerd Muller i Thomas Muller Gerd Muller i Thomas Muller

Iz jednog Mullera u drugi, krećući se prema naprijed u ovom sastavu, Gerd Muller može parirati Franzu Beckenbaueru kao najvećem njemačkom nogometašu svih vremena. Otprilike jednako plodni koliko dolaze, Muller je zabio 653 gola u 707 utakmica na klupskoj razini kao igrač i 68 golova iz 62 kape za Njemačku. Muller je 1970. godine osvojio Ballon d'Or, 1972. Euro, Svjetski kup 1974. i tri uzastopna naslova europskog kupa s minhenskim Bayernom.

Karl-Heinz Rummenigge

Dvostruki pobjednik Ballon d'Or-a, dok je njegov prethodnik Gerd Muller bio prirodni golgeter koji je volio nasrnuti na šanse koje su mu padale u kaznenom prostoru, Rummenigge je bio zaokruženiji nogometaš. Predivan tehničar, Rummenigge je volio izlaziti na široka područja, uzimati igrače i zabijati golove izvan kaznenog prostora.

Miroslav Klose

Da se temelji samo na sposobnostima, Miroslav Klose ne bi ušao u definitivnih 15 Njemačke, ali njegov rekord na Svjetskom prvenstvu onemogućava izostavljanje. Sveukupni vodeći strijelac u finalima Svjetskog kupa, Klose je pretekao Ronalda na natjecanju 2014. koje je Njemačka pobijedila, postigavši ​​svoj 16. gol u Svjetskom kupu. Poljski napadač igrao je na četiri Svjetska prvenstva za Njemačku, pobijedivši jedno, došavši do finala u drugom i polufinala u oba preostala dva.

Rezerve

Michael Ballack Legenda Njemačke Michael Ballack među zemljama je Rezervata

andrew garfield i emma stone baby

To je to za definitivnih 15 Njemačke, sad je gotovo vas da odaberu koja tri pričuvna igrača daju glas i pridruže se ljudima poput Beckenbauera i Matthausa u njemačkoj završnici 18 za International Legends World Cup. Osam rezervnih igrača između kojih možete izabrati su: